Зварна сітка для огорожі

Зварна сітка

Існують різні види сіток для забору, відрізняються вони міцністю, ціною і видом виготовлення. Прикладом двох різних видів може бути плетена сітка, в який кожен ряд складається з двох сплетених дротів і зварні, де сітка об’єднана в неподільне, ціле полотно, зазвичай з квадратними осередками. Якщо у Вас якраз стоїть питання покупки єгози – давайте разом розглянемо її переваги детальніше.

Виготовлення зварної сітки

Зварна сітка для огорожі виготовляється на звареному апараті, для цього укладаються, перший шар дроту на ширину осередку, другий шар укладається перпендикулярно Перова на довжину осередку, зазвичай довжина і ширина збігаються. Далі автомат розплавляє області зіткнення дротів, і вони вплавляются один в одного. По закінченню декількох десятків секунд приступають до укладання і зварюванні нового ряду, тому що перший розплав вже застигне. Таким чином, виходить, що полотно може бути виготовлене великої довжини, але для зручності його зазвичай нарізають стандартними рулонами в 5 – 10 м.

В асортименті компаній зазвичай існують декілька основних відмінностей для зварних сіток, ось деякі з них:

  • Розмір осередку
  • Матеріал сітки
  • Висота
  • Форма

Вибираючи розмір осередку, необхідно розуміти, де ви будете її використовувати, наприклад, якщо ви хочете побудувати паркан невеликої висоти, то сітка з великою осередком, швидше за все не буде виконувати покладені функції і буде менш міцна, тому що в ній буде менше металу на квадрат площі. З іншого боку, сітка з маленьким розміром осередку дорожче, тому що її виготовлення більш трудомістке, а значить, для різних потреб треба підбирати відповідну “золоту середину”.

Як матеріали виготовлення виділяють 4 основні види дротів:

  • Неоцинковані – найпростіший, дешевий і найменш захищений вид дроту;
  • Оцинковані – захищені від вологи і морозу, але коштують дорожче;
  • Сітка з полімерним покриттям – сітка з наплавленням пластикового шару поверх сітки. Відмінно захищає від вологи, але і має забарвлення (зазвичай зеленого кольору);
  • Оцинкована сітка з полімерним покриттям – самий захищений і дорогий вид дроту, і завдяки 2 способам захисту, такий варіант прослужить Вам найдовше.

Висота рулонів зазвичай стандартна, але є варіанти менше стандарту. У будь-якому випадку більш дешевим варіантом буде взяти цілий рулон і порізати його вдвічі, якщо це відповідає вашим вимогам. Врахуйте, що дріт дуже міцна і для різання Вам будуть потрібні спеціальні кусачки.

Прес формувальний машинки при зварюванні дроту може бути різної форми, що дозволяє виготовляти хитромудрі і практичні варіанти, з основних можна виділити 2:

  • Прямий – коштує недорого, служить прямо за призначенням;
  • Прямий з вигнутими краями – коштує дорожче, використовується як декоративний елемент.

Вибирайте сітку відповідно з Вашими потребами і не переплачуйте даремно!