Який бетон краще купити? Плюси і мінуси готового бетону

Бетон

Товарна бетонна суміш, з якої можна відразу починати будівельні роботи, називається готовим бетоном. Раніше, як правило, його робили вручну, але зараз досвідчені будівельники вважають за краще готову суміш, особливо якщо запланований масштабний проект. Для зведення цілого заміського будинку або іншої будівлі недостатньо просто змушують цемент, пісок і наповнювач з водою. Для таких цілей потрібен якісний матеріал, що відповідає стандартам і нормам.

Приготування бетону самостійно – трудомістке заняття, на яке потрібно витратити не тільки додаткову робочу силу, а й величезна кількість часу. При цьому не можна залишатися впевненим в доброякісності кінцевим продукту, так як майстри можуть помилитися з пропорціями інгредієнтів або несумлінно перемішати їх. Більш того, ціна на бетон готового виду вийде цілком прийнятною, якщо враховувати той факт, що немає необхідності окремо займатися закупівлею і доставкою складових суміші і брати в оренду замішують обладнання.

Незаперечні переваги покупки готового бетону

  1. Якість. Найважливіше в фундаментальному будівельному матеріалі – якість. Бетон, виготовлений на заводі на автоматизованому обладнанні, буде у багато разів якісніше приготованого «кустарним» способом. Його експлуатаційні характеристики будуть повністю відповідати вимогам Будпроект, а кінцевий результат буде відрізнятися високим ступенем надійності.
  2. Кількість. Як правило, для масштабної монолітної будівництва необхідний великий обсяг бетонної суміші, яку складно швидко і якісно виготовити самостійно. Замовивши готовий бетон, ви отримуєте необхідну кількість безпосередньо на будмайданчик. Доставлений матеріал відразу готовий до застосування.
  3. Доступність. Ціна на бетон прийнятна, так як ми співпрацюємо з великими постачальниками сировини і пропонуємо своїм клієнтам конкурентні ціни. Для постійних покупців діє постійна система знижок.

Пам’ятайте, що при ручному виготовленні бетону, не враховуються такі основні моменти, як:

  • можливі домішки в наповнювачах (щебені, піску);
  • консистенція піску, його зернистість;
  • вологість сировини і підгонка їх під стандарти;
  • контроль за лещадністю і іншими якісними властивостями щебеню;
  • відповідність температури води при замішуванні;
  • послідовність змішування компонентів, що гарантує однорідність кінцевого продукту;
  • добавка спеціальних добавок у вигляді пластифікаторів.

Готовий бетон широко застосовується для виготовлення стрічкових і інших видів підстав, заливки стін і бетонних перекриттів, установки відмосток, садових доріжок і майданчиків. Товарний бетон незамінний при будівництві мостів і гребель, а також фонтанів і басейнів. Доставка бетонної суміші виробляється в спеціальному обладнанні прямо на будівельний об’єкт.