Як вибрати розетки і вимикачі

Вимикач Легранд

Оздоблення квартири, будинку або офісу – завдання відповідальна, тому в ній немає елементів, які не важливі. Дрібними акцентами стають розетки і вимикачі, які крім того, несуть на собі і звичайні робочі завдання – забезпечують зручне включення і виключення освітлення і побутових приладів.

Легранд – лідер в світі електрофурнітури

Ще пару десятиліть тому знайти імпортні деталі в розділі фурнітури було великою удачею. Сьогодні ж вибір настільки вражає, що часом можна робити його дуже довго, причому обов’язково з грамотним фахівцем. Розетки Легранд – це розділення за серіями електровиробів, які відрізняються за формою і кольором, стилем і виконання, але ріднить їх все один момент: якість. Якщо говорити про відмінні особливості виробів, варто звернути увагу на:

  1. Надійність. Матеріали підібрані настільки точно, що розетки Legrand неймовірно зручні, ними можуть користуватися навіть діти.
  2. Безпека. Всі вироби обов’язково проходять сертифікацію, вони відповідають жорстким стандартам європейської якості.
  3. Стиль. Кожна серія уособлює ідею дизайнера, яка втілена в точності і відповідає класиці або авангарду, хай-теку або інших напрямках.

Легранд – виробник з історією, що не заважає йому сьогодні бути на піку популярності. Традиції виробництва призвели до того, що контроль здійснюється на кожному з етапів. У підсумку вся фурнітура привертає увагу звичайних покупців, а професіонали (будівельники, дизайнери, архітектори) із задоволенням радять її своїм клієнтам для обробки об’єктів різного призначення.

Багато в чому вибір підпорядкований і безпосереднім завданням фурнітури: заздалегідь спланувати всю розводку варто до оздоблювальних робіт, тому що найзручніше «заховати» її в штроби. Розетки і вимикачі розташовують групами, іноді окремо один від одного, а іноді разом. При сьогоднішньому достатку можна підібрати найрізноманітніші моделі, обладнавши електрику за останнім словом техніки, але при цьому з урахуванням конкретних вимог мешканців або працівників. Функціональність також підбирається за запитом, вона може бути простий, але при необхідності відповідає офісним завданням, де використовується багато техніки і освітлювальних приладів місцевого значення одночасно.

Різноманітність моделей – привід для того, щоб оновити інтер’єр навіть без капітального ремонту. Внести свіжу нотку, доповнити текстильні аксесуари, стати яскравою плямою або влитися в загальну колірну гамму – все це доступно фурнітурі від Legrand.