Утеплення вхідних дверей

Вхідні двері

Якщо у вас в квартирі дерев’яні вхідні двері, встановлені ​​при будівництві будинку, то, швидше за все думка про її заміну або утепленні не раз вас відвідувала, особливо в холодну пору року. Утеплення вхідних дверей нескладно зробити самостійно з невеликими витратами. Найкраще проводити цю процедуру заздалегідь, до настання холодів.

Отже, ви вирішили зробити утеплення вхідних дверей. З чого починати? Алгоритм роботи простий, але рекомендується дотримуватися певної послідовності. Знімаєте двері з петель і укладаєте її на заздалегідь підготовлені підставки, наприклад – кухонні табуретки. З двері відразу знімаються ручки, накладки замків і вічка, номер квартири, коротше – всі предмети, що виступають за площину полотна двері. Якщо ви вирішили зміцнити конструкцію, робіть це на даному етапі, встановивши заздалегідь заготовлений металевий лист з висвердленими необхідними отворами (для шурупів, ручки, вічка) під оббивку двері і прикріпивши його до дерев’яної основи двері шурупами.

Допрацювавши двері, приступаєте до виготовлення основи для валиків, покликаних усунути зазор в нижній частині дверей, через який проникає холодне повітря зовні. Обов’язково враховуйте дверцята. З вати скручуєте джгутики, загортаючи в основу для валиків. Далі – з оббивного матеріалу вирізаєте полотно за розміром двері, враховуючи припуск. Між валиками внизу двері прокладаєте шар вати або поролону і прибиваєте підготовлене полотно так, щоб нижній край був перекритий верхнім.

Вирізаєте необхідні отвори для ручки, вічка і замку. Встановлюєте двері в коробку, повертаєте на місце всі зняті елементи. Утеплення вхідних дверей закінчено. З метою економії, при наявності швейних навичок і відповідних матеріалів, оригінальне оббивне полотно нескладно виготовити з непотрібних у вживанні шкіряних речей, вирізавши з них квадрати або ромби і пошивши між собою. Проявіть кмітливість і в результаті отримаєте утеплену ексклюзивну двері, яка захистить вашу квартиру від проникнення холоду.