Температура приміщення при укладанні ламінату

Кімната з ламінатом

Так як ламінат виготовлений з деревного волокна, то його укладання вимагає дотримання деяких умов, при яких матеріал буде проявляти свої найкращі якості. На загальний результат робіт може істотно вплинути як вологість повітря, так і його температура.

Перш ніж приступити до монтажу, потрібно укласти ламінат в горизонтальній площині. Упаковку знімати не варто. І дати йому близько двох діб на те щоб він, так би мовити, акліматизувався при температурі повітря + 18 – 20 ° С. Вологість ж повинна бути не більше 75%. Коли з якихось причин цілісність деяких упаковок порушена, то їх потрібно буде використовувати в першу чергу, щоб уникнути надмірного зволоження від ймовірної вогкості.

Під час укладання, а також ще протягом наступних трьох діб бажано витримувати стабільну температуру в приміщенні.

Поверхня підлоги в цей час повинна бути + 15 ° С і вище. При температурі нижче 15 ° С робити укладання матеріалу не рекомендується. Інакше ламінат може деформуватися.

Коли ламінат укладається поверх електричного або водяної теплої підлоги обов’язково потрібно прогріти до необхідної температури стяжку, на яку буде укладатися підлогове покриття. Починати роботи можна тільки коли основа статі прогріється до + 15 ° С.

Для того, щоб волога не проникала в ламіновані панелі, поверхня основи підлоги покривається щільною гідроізоляційною плівкою. Там, де необхідно звукоізоліровать підлогу, під ламінат стелить спінена поліетиленова підкладка. Якщо завод-виготовлювач подбав про шумопоглинальний шар на підлогове покриття, підкладка, виготовлена ​​зі спіненого поліетилену не потрібна.

В опалювальний сезон, коли переважають низькі температури, стать не має остигати до позначки нижче + 15 ° С. Допускаються коливання температури на 3-5 градусів. Не більше. Погано на ламінат впливають і температури, що перевищують 26 ° С.