Садовий інструмент

Садовий інструмент

Для підтримки навіть не значної ділянки в порядку потрібна якісна спеціальна техніка та інвентар. Відомі вітчизняні та зарубіжні виробники виготовляють інвентар і технічні новинки, які допоможуть полегшити роботи в саду і городі.

Для правильної обробки легких грунтів, перекопування важких грунтів, для перевантаження сипучих матеріалів (піску, торфу, землі, добрив, вугілля), використовують лопати, граблі культиватори. Асортимент лопат різноманітний.

Сталеві леза лопат дозволяють їх періодично точити. Вони відрізняються міцністю. Виготовлені з нержавіючої сталі лопати, стійкі до корозії.

Граблі можуть застосовуватися для прибирання території, ними легко згрібати листя. Для цих робіт в саду можна використовувати граблі відповідних розмірів з м’якими зубами. Для розпушування грунту і виконання робіт на землі застосовують граблі з жорсткими зубами. Останнім часом все частіше для обробки землі в городах, садах і всіляких клумбах використовують міні-культиватори і культиватори.

Для виготовлення сучасних ріжучих інструментів застосовують високоякісну сталь. Вдосконалять інструмент. Постачають його ергономічними ручками, покривають тефлоновим складом, який зменшує тертя. Такий інструмент (сучкорізи, секатори, пилки садові, ножиці) має високу ріжучу здатність і значно полегшує роботу.

Широкий модельний ряд, представлений сучасними виробниками, дозволяє задовольняти будь-які вимоги пред’являються до інструменту. Важкодоступні гілки легко піддаються інструменту з телескопічними ручками.

Неможливо в саду обійтися без обприскувачів укомплектованих балонами різного об’єму.

Існує безліч інструментів для боротьби з бур’янами. Культиватори можуть бути і хромованими і оцинкованими. Існує багато видів оцинкованих кіс. Для обробки різних за розміром ділянок (великих і маленьких) є мотики і сапи з вузьким і широким лезом. Промисловість випускає газонокосарки і коси для скошування трави різного ступеня жорсткості. Їх можуть застосовувати навіть у важкодоступних місцях.

Величезний вибір ручних або автоматичних систем поливу допоможе своєчасному зрошенню вашого саду або городу.

Але слід пам’ятати, що, як і будь-який інший, садовий інструмент вимагає правильного догляду. Обов’язковою є очищення інструменту від землі після проведення робіт і своєчасна заточка.