Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи

Операції по установці електротехнічних приладів і елементів вимагають наявності певного досвіду і кваліфікації. Монтаж проводки, приладів обліку, світлової техніки та інших елементів повинен виконувати людина, що пройшла спеціальне навчання. Особливо це стосується міських квартир, в яких несанкціонована установка електрики може призвести до займання, яке може охопити кілька поверхів відразу.

Дрібні побутові роботи по електриці

До даних операцій можна віднести заміну розеток і вимикачів, установку світильників і підключення побутової техніки. За великим рахунком, виконати таку роботу під силу людині, яка має невеликі навички електрика. Тим не менш, краще звернутися до професіонала. Кваліфікований електрик швидко і грамотно виконає установку з використанням сучасних приладів і матеріалів. Замовник отримає на руки акт про проведення робіт, який можна буде пред’явити за місцем вимоги в разі пожежі або короткого замикання. На спеціальному сайті “Кабанчик” можна швидко отримати інформацію про людину, що надає послуги, дізнатися вартість проведення робіт, отримати контактні дані і почитати рекомендаційні відгуки інших замовників.

Капітальна заміна проводки в квартирі

Дану операцію обов’язково повинен виробляти грамотний електрик. У цьому випадку необхідний детальний розрахунок сумарної потужності всіх споживачів в приміщенні, вибір відповідного перетину проводки, установка автоматів і УЗО на необхідну кількість ампер. Крім цього, людина повинна мати досвід монтажу прихованої проводки в стінних каналах і мати при собі відповідний інструмент (мультимера, перфоратор, пасатижі, пристрій для зняття ізоляції). Всі з’єднання повинні проводитися за допомогою спеціальних монтажних колодок, стикування “на скручування” неприпустима. У сучасних будівлях потрібні знання по підключенні лінії заземлення та особливостей багатофункціональних приладів обліку. При заміні проводки необхідно встановити нові вимикачі і розетки, патрони ламп і розподільні коробки. Спеціаліст зробить всі роботи “під ключ” за 1-2 дня, з повною гарантією. Тому, варто скористатися послугою досвідченого майстра, який виконав не один десяток подібних замовлень.