Чим відрізняються накладні світильники від вбудованих?

Світильники

Багато людей, що роблять ремонт в квартирі, роздумують над тим, який тип освітлювальних приладів віддати перевагу. Без проблем можна купити в Україні накладні led світильники, вони легко монтуються на різні типи поверхні. Не сильно відрізняються за ціною вбудовані світильники, які пропонуються в широкому асортименті. Остаточний вибір потрібно робити виходячи з тонкощів дизайнерського оформлення, бажаного ефекту.

Особливості точкових світильників

Даний тип освітлювальних приладів має багато позитивних сторін, що позначається на їх популярності. Наприклад, характерним для точкових є негабаритність. Це дозволяє монтувати їх не тільки в стелі, але і в стіни, і навіть в предмети меблів. Не важливо, за якою ціною вбудовані світильники ви купуєте, за умови грамотного використання можна створити дуже навіть красиве підсвічування, забезпечити зонування приміщення. Основною метою використання точкового освітлення є створення затишної, максимально комфортної атмосфери в житловому приміщенні.

До переваг також можна віднести спрямованість світлового потоку, захист від вологи. Важливою є економічність приладу, тому що він забезпечує економне споживання електричної енергії, а також має великий ресурс роботи, що досягає 4000 годин.

Популярні різновиди, їх відмінності

З придбанням накладних led світильників в Україні зазвичай проблем не виникає, головне знати, чого ви дійсно хочете. Такі конструкції частіше використовуються для вставлених підставами, в яких немає можливості зробити установчу нішу. Але бувають випадки їх використання і по відношенню до стель іншого типу, іноді це передбачено дизайнерською задумкою. Конструкція накладного приладу включає кріпильний майданчик, корпус і розсіювачі.

В інтернеті можна знайти і інші різновиди точкових світильників, наприклад, що вбудовуються або як їх ще називають, врізні. Їх частіше встановлюють в натяжні полотна, гіпсокартон, рейкові стелі, бічні частини предметів меблів, ніші. Нерідко використовуються в цілях оформлення підлоги, стін, сходів. Конфігурація виробу може бути різною, але найчастіше конструкція включає в себе:

  • суцільний корпус;
  • елементи кріплення;
  • фіксатори для ламп.

Залежно від ефекту, якого потрібно досягти, вибрати можна вбудовані точкові світильники, непомітні на поверхні, або накладні, які навпаки стануть виразною деталлю інтер’єру житлового приміщення. Всі вони пропонуються в різних формах, стилях оформлення, кольорах. Зробивши правильний вибір, ви точно зробите навколишній простір не тільки естетично привабливим, але і максимально комфортним, зручним.