Чому так багато охочих купити металочерепицю?

Металочерепиця

Вибір матеріалів при будівництві або ремонті, напевно, найважливіший і відповідальний процес. Підбір покрівельного покриття не буде винятком. Необхідно знайти варіант, який максимально відповідає задумам, який буде на «відмінно» виконувати покладені на нього завдання, відрізнятися надійністю і довговічністю, і при цьому враховувати бюджет, адже від матеріалу залежить і вартість роботи.

В умовах величезного вибору, пропонованого на сьогоднішній день, проте, близько 70% забудовників вважають за краще купити металочерепицю. Випущена на ринок в 80-х роках 20 століття фінськими виробника, металочерепиця швидко зарекомендувала себе, як якісний, зручний матеріал, легкий в монтажі та експлуатації, який широко застосовують при будівництві житлових і виробничих приміщень, спортивних комплексів.

Металочерепиця виготовлена ​​з алюмінієвого або сталевого металопрокату. Сталь вважається більш надійною, а тому більш затребувана. В процесі виробництва листу надається форма, яка цілком відповідає формі звичайної черепиці, якою покривають дахи протягом сотень років.

Лист металопрофілю покривається оболонкою, яка не тільки надає естетичний вигляд і може бути виконана в багатій палітрі кольорів, як це наочно демонструє інтернет магазин пиломатеріалів Felix-Brus, але і служить захистом від дії руйнівних факторів.

Металевий лист спочатку покривається захисним шаром, для якого повинні бути використані різні сплави цинку:

  • Власне цинк
  • Цінкалюміній
  • Алюміноцінк
  • Железоцінк

Цинкове покриття наноситься на лист з двох сторін, за рахунок чого збільшується товщина листа. Перед тим, як купити металочерепицю, обов’язково поцікавтеся кількістю цинку, наприклад, для європейських виробників встановлена ​​нижня межа в 225 г / м2. Чим складніше атмосферні і кліматичні умови, тим вище повинен бути цей показник.

Після оцинковки приходить черга полімерного покриття. Воно також буває декількох видів:

  1. поліестерними не відмінне стійкістю до механічних пошкоджень, отже, вимагає дбайливого звернення при монтажі;
  2. Поліуретанові стійке до перепадів температури, зносу, не боїться механічних пошкоджень;
  3. Пластизольне надзвичайно стійке до атмосферних і механічних впливів;
  4. Полівінілденфторідное вважається самим довговічним.